Mai aproape de tine

ONG-ul tău poate deveni centru-partener FDVDR!

Ne-ati întrebat când vom ajunge în Suceava sau dacă Clubul de Excelentă desfasoară activitati si în Buzau. Suntem bucurosi să vă răspundem că, începând cu data de 1 iunie 2010, Fundatia Dan Voiculescu va demara un program prin care îsi propune să ajungă cu proiectele sale în cât mai multe localitati din întreaga tară. Talentul, inovatia, inteligenta si excelenta nu cunosc limite geografice, ci doar, uneori, materiale. Tocmai de aceea, prin acest proiect, facem un pas spre voi!

Avem printre membrii Clubului de Excelenta si printre bursierii din acest an copii si tineri din toate colturile tarii : din Galati, Neamt, Maramures, Constanta, Valcea, Teleorman, Brăila samd. Dar lista ar putea fi mult mai cuprinzatoare! De aceea – plecând de la ideea că asociatiile si fundatiile locale au demonstrat constant implicare si dorinta de a contribui la sustinerea valorilor comunitare – inaugurăm azi procedura prin care ONG-urile locale pot deveni centre-partener FDVDR.

INVITĂM ONG-urile care vor să ni se alăture SĂ NE CONTACTEZE!

Mai multe detalii despre programul “Mai aproape de tine” aici.