ANTENA 1: Clubul de Excelenţă al Fundaţiei Dan Voiculescu şi-a premiat talentele

Reportaj difuzat în Observatorul de la ora 16.00 al Antenei 1, din 25 iunie 2010.

Timp de un an au fost aplaudaţi, au primit zeci de premii şi au participat la sute de concursuri internaţionale. 250 de copii talentaţi, membri ai clubului de excelenţă Dan Voiculescu, au fost recompensaţi cu diplome şi premii pentru rezultatele excelente la concursuri. Acum, cu ocazia terminării celui de-al treilea an educaţional al Clubului de Excelenţă al Fundaţiei Dan Voiculescu, copiii au oferit într-un cadru de poveste un spectacol de muzică, dans, poezie şi teatru. Iar cei mai buni vor participa, începând cu 15 iulie, în cadrul programului de vară la activităţi recreative, cursuri de pictură şi consiliere în grup.